ווידאו
ווידאותרבות ← זריחה מן הים: כך מתחיל (כמעט) כל בוקר בחוף בונדי

זריחה מן הים: כך מתחיל (כמעט) כל בוקר בחוף בונדי

מאת יואב נקש יוני 13, 2015

אם אתם מתגעגים לסידני כמוני או שמחפשים עוד סיבה מיני רבות לנסוע לצד המזרחי של העולם ולבקר בצד המזרחי של אוסטרליה, אז הסירטון הבא הוא בדיוק הטיזר לכרטיס טיסה. חודשים רבים גרתי בסידני ובכל יום גיליתי אותה יותר יפה. בצד השני של העולם הזריחה היא מאופק הים והחוף של בונדי (Bondi) היה החוף האוסטרלי הראשון שעליו דרכתי מעבר לאופק הכחול. חוף בונדי שוקק פעילות, אנשים רצים, שחיינים בבריכת הים, גולשים ושאר פעילויות ספורט בין גלי הים. ה-25 במאי 2015 היה בוקר עם זריחה יפה אבל את האמת? כל בוקר בבונדי הוא אחד היפים שתראו בחייכם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים