ווידאו
ווידאוגלישה ← פרו שלא הכרתם: הגל השמאלי של קאבו בלאנקו יורה שלמות

פרו שלא הכרתם: הגל השמאלי של קאבו בלאנקו יורה שלמות

מאת יואב נקש מרץ 31, 2015

אם פרו הייתה שוכנת במקום קרוב יותר לחצי הכדור הצפוני ולא באמצע אמריקה הדרומית אז לבטח היא הייתה הופכת להיות יעד גלישה מספר 1 בעולם. הגל הארוך בעולם של צ'יקאמה (Chicama) הוא הנודע מכולם אבל קאבו בלאנקו (Cabo Blanco) "קצר" ולעניין. קאבו בלאנקו היה כפר דייגים קטן ונידח בצפון-מערב המדינה עד שבאמצע שנות ה-70' התגלה שם פוינט שמאלי של גל מושלם ע"י גורדו בראדה (Gordo Barreda) שנחשב לאבי הגלישה הפרואנית. מאז אותה תגלית מופלאה הגולשים פוערים את פיהם בכל פעם שהמקום עובד... והוא עובד כמו מוכנה פרואנית משומנת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים