מלטף עמלץ כאילו ומדובר בחיית מחמד

יולי 25, 2014

הרבה אנשים אוהבים ללטף חתולים או כלבים אבל מסתבר שיש גם כאלו שאוהבים ללטף כרישים, או יותר נכון עמלצים. בזמן שרוב האנשות פוחדת מהם, יש כאלו שממש אוהבים אותם עד כדי כך שהם יסכנו את אחת משתי ידם. אפשר תמיד לתמוך בתנועות שקוראות להגנתם של הכרישים אך מכאן ועד כדי מגע איתם... אני הייתי מעדיף לעשות זאת רק דרך סרטי הטבע שמקרינים בטלוויזיה. לבחור שבסרטון כנראה ואין את מבחר הערוצים שיש לי בכבלים והוא מלטף את הכריש באפו (במקום הידוע כנקודת תורפה שגורמת לכרישים להיות נינוחים כמו תינוק בעריסה) ומסתכן בנגיסה ממלתעות עם שיניים חדות. נראה שהכריש די ניהנה מהעניין... לא כן?! אולי בעצם גם כרישים צריכים קצת TLC בחיים :)

 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים