ווידאו
ווידאועל גלגלים ← סקייטבורדר פורטוגלי מצא דרך גאונית לנסיעה על חלוקי אבנים

סקייטבורדר פורטוגלי מצא דרך גאונית לנסיעה על חלוקי אבנים

מאת יואב נקש ינואר 04, 2018

הרחובות המרוצפים אבנים בערים רבות באירופה מוסיפות נופך עתיק ורומנטי אבל למי שמעוניין לנסוע על סקייטבורד זו הופכת למשימה רוטטת ובלתי אפשרית. מהנדס פורטוגלי צעיר בשם ריקארדו מרקז שהוא גם חובב סקייטבורד מושבע, מצא דרך להתגבר על המכשול באימוץ תשתית קיימת בליסבון.

מרקז הינדס ובנה סקייטבורד תלת גלגלי שיכול לנסוע על תוואי מסילת הקרוניות. זה גאוני! את המצאתו הוא לקח לנסיעת מבחן גם בברצלונה, ריו דה ז'נרו וסאן פרנסיסקו. כעת כל שנותר זה לאבזר את הסקייטבורד גם בפעמון...

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים