על חוף האושן - גלישה בסטופ מושן

מאת יואב נקש ספטמבר 01, 2015

סטופ מושן (Stop Motion) זו דרך מאוד יצירתית וחביבה לייצר תנועה מחוסר תנועה. בטכניקה זו מצלמים פריים אחרי פריים (Frame) כשהדבר היחיד שמשתנה בכל תמונה זו הפוזיציה של האדם. בהרצת רצף התמונות במהירות גבוהה, מתקבל ווידיאו אנימטיבי שיוצר אשליה של גוף בתנועה.

כבר הספקנו לראות את טכניקת הווידיאו / צילום הזו בהרבה מאוד וורסיות מעניינות אך זו הפעם הראשונה שאנו מתוודעים אליה בגרסת הים ו"הגלישה". הבחור הבא לא ממש גולש ואין לרגליו גלשן אלא עושה עצמו גולש על החוף (...או משהו כזה). תמונה אחת היא סטופ אבל רצף של תמונות היא מושן...  אהבנו את הקונספט אבל יש עוד מקום להשתפר בפוזישן.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים