ווידאו

הדרך הכי מקורית לפתיחת בקבוק הבירה עם האופניים

מאת יואב נקש אוגוסט 24, 2015

מי צריך פותחן כשיש גלגל אופנים בסביבה? רכיבה על אופניים יכולה להיות דרך טובה להוריד את "בטן הבירה" ולהחזיר אותה מיד אח"כ עם משקה צונן של לתת מוגז. קחו את שני החבר'ה הבאים שמצאו דרך טובה לפתוח את הבקבוק בלי לשבור את השיניים או להשקיע בכפכפים עם פותחן (קשה להאמין שייצרו משהו כזה אי פעם)... אבל היי לפחות החבר'ה האלה שותים רק ביום שישי (כי זו כותרת הקליפ) ואם כבר שותים רק פעם אחת בשבוע אז לפחות הם פותחים את הבקבוק בהכי הרבה סטייל...:)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים