ווידאו

לאנשים עם תירוצים: 8 דקות אימון זריז לשרירי הבטן

מאת יואב נקש יולי 19, 2016

אפשר להבין שאילוצי היום-יום והדקות שחולפות מהר ב-24 שעות גורמים לכם לדחות את האימון והכושר - תמיד אין זמן אבל יש מלא תירוצים. אבל מה אם בלו"ז בצפוף הייתם יכולים להכניס רק 8 דקות... משהו קצר, ממוקד ואפקטיבי שרק יכול לעשות לכם טוב. אז הנה לכם 8 דקות כאלו לאימון וחיזוק שרירי הבטן. באמצע יום העבודה, על הרצפה מול הטלוויזיה או על חוף הים - אימון קצר שיתן לכם חשק לעוד הרבה יותר מזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים