ווידאו
ווידאוגלישה ← מחוזות רחוקים וספוטים נדחים: בן וויילנד היה שם לצלם

מחוזות רחוקים וספוטים נדחים: בן וויילנד היה שם לצלם

מאת יואב נקש מאי 31, 2016

מרבית הסיכויים שצפיתם בסרט גלישה שבו הופיעו צילומיו של בן וויילנד (Ben Weiland) והסיכוי עוד יותר גדול שזה גם סרט שזכור לכם היטב. בן מצליח לא רק לצלם את קטעי הגלישה הטובים ביותר אלא גם לתעד בצורה כה מוחשית את הנופים הבראשיתיים של המקומות המרוחקים שבהם הוא מבקר. נקודת מבטו תמיד יצירתית ונפשו הרפתקנית - שילוב מנצח לאדם שיוצר אמנות קולנועית אשר מקפיאה את הזמן ועוצרת את נשימתו של הצופה.

בן ווילנד הוא צלם הווידיאו שעומד מאחורי כמה מהסרטונים הטובים ביותר של Surfer Magazine. בסרטו "The Octopus" הוא הרחיק עד קמצ'טקה שברוסיה עם קית' מאלוי, דיין גודסקאס, סיירוס סאטון, טרוור גורדון ועם צלם הסטילס המוכשר כריס בורקארד. יחד עם האחרון הוא צילם את הסרט "The Cradle of Storms" שבו הם גילו את הגל המופלא באיים האלאוטיים שבצפון האוקיאנוס השקט.

בן ווילנד - אמן ווידיאו וצלם גלישה. את התמונה צילם חברו כריס בורקארד.

בקליפ שלעיל, רד-בול מעניקים לוויילנד במה של כבוד בפרק הראשון של "The Reel Life". בכל פרק בסדרה מוצג לקט נבחר מיצירותיו של צלם ואומן ווידיאו בעולם הגלישה וכאמור, ווילנד לפני כולם.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים