ווידאו
ווידאוגלישה ← לשייף מחדש ולזרום עם התנועה למיחזור שברי הגלשן

לשייף מחדש ולזרום עם התנועה למיחזור שברי הגלשן

מאת יואב נקש ספטמבר 22, 2015

גילוי נאות: מעולם לא זרקתי את שברי הגלשנים שלי. מרבית השברים נערמו במחסן ביתי האחד על גבי השני, אבל חלקם עברו שחזור או שדרוג פרקטי. מאחד הגלשנים עשיתי שולחן קפה, מהשני מראה ססגונית ומהשלישי מתקן לדיסקים (שכבר די יצא מהאופנה). שברי גלשנים לא צריכים למצוא את דרכם לפח הזבל ועם קצת רצון ויצירה ניתן לעשות בהם שימוש חוזר אפילו בתור גלשן.

"התנועה לשימוש חוזר בשברי הגלשן" רוצה שתצטרפו אליהם / אלינו. קחו גלשן ישן, שבור, פגוע, מפוצץ ותעצבו אותו מחדש למשהו שיוכל לשמש אתכם פעם נוספת על הגלים - זהו דבר שעל כל גולש לעשות. בדרך זו ניתן להדק את החיבור לטבע, לשמור על הזיקה לגלשן ולהרגיש ראויים יותר להקרא אנשי ים וגולשים. תשמרו על זה נקי, תמחזרו, תעשו שימוש חוזר, תגדילו ליצור, לתרום לשינוי ולחסוך בכסף ובמשאבים. בסופו של יום זה רק ישתלם לכם... Reuse, Reduce, Recycle, Reshape! 

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים