ווידאו
ווידאוגלישה ← רוטיישן מעל שחיין: מאט מאולה מעולה באייריאלים קרחניסטים

רוטיישן מעל שחיין: מאט מאולה מעולה באייריאלים קרחניסטים

מאת יואב נקש ינואר 26, 2018

מאט מאולה הוא הדור החדש של האירייאליסטים, ממשיך מורשתם החלוצית של קודמיו כגון כריסטיאן פלטשר ושון "ברני" בארון. הלוקאל מהוואי תר אחרי הרוטיישנים הכי חדשניים - להמריא בזווית אחת ולנחות בזווית אחרת אחרי וורטיגו של סבסובים באוויר.

בקליפ לעיל מאולה מציג את יכולותיו האדירות בגלישה חופשית וגם בדייג חופשי. מה אתם אומרים על הקטע שבו הוא עושה רוטיישן מעל שחיין (דקה 2:04)? מטורף נכון?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים