ווידאו
ווידאוגלישה ← סאדו מאזו: עוד לקט חביב ורגוע של שבירת עצמות בוודג'

סאדו מאזו: עוד לקט חביב ורגוע של שבירת עצמות בוודג'

מאת יואב נקש דצמבר 15, 2015

הוא עושה מהגולשים בובות וקורע להם את כל הצורות. הוודג' הוא גל פסיכי שלא מחשבן גם לגולש הטוב ביותר. הוא עושה מה שהוא רוצה, נשבר איך שבא לו, משנה כיוון כשנראה לו, קופץ, רוקד, טורק... הורג! אבל, ואולי בגלל כל הנאמר לעיל, הוא עדיין נחשב בקרב הגולשים לגל של כיף... לפחות למזוכיסטים שביניהם.

הלקט הבא של השתילות מחודש אפריל ועד אוקטובר מסביר יותר טוב מכל כמה חזקה המוטציה שנשברת על קרקעית החול בניו-פורט קליפורניה וכמה משוגעים הם הגולשים שרוכבים עליה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים