ווידאו
ווידאוגלישה ← הדור הבא של הסערה: סמואל פופו מוריד גשם של ביצועים

הדור הבא של הסערה: סמואל פופו מוריד גשם של ביצועים

מאת שחר סולומיאניק אפריל 04, 2016

זה בהחלט לא דבר קל לפתח קריירה מקצוענית בצילו של אח גדול שמתחרה ב-CT, על אף זאת, סמואל פופו רואה בזה גורם מדרבן ואתגר אישי. למעשה, קרבת הדם שלו למיגל עוזרת לו מאוד ללמוד ולהשתפר ואת נחישותו ודבקותו במטרה הוא מוכיח בכשרון רב עם הצלחותיו בתחרויות ה-QS. "אני מרגיש בר מזל על שיש לי את אחי ואבי לצידי", אמר סאמי בראיון ל-WSL. "גדלתי על צפייה בהם גולשים ומגיל 5 התחלתי לחלום לגלוש נגד הטובים ביותר... וכמובן להתחרות במקצה נגד אחי".

בינתיים סמואל אינו מתחרה נגד אחיו אבל הוא בהחלט נמצא שם לצידו בכדי לעודד אותו בתחרויות סבב החלומות. בקליפ שלעיל סמואל שחרר קצת את החבל מאחיו ויצא לסשן גלישה לבדו בגולד קוסט... הסערה הברזילאית - הדור הבא.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שחר סולומיאניק

42 + 3 ילדים וכלב, יזם אינטרנט שמעדיף לגלוש.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים