ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← חול בנעליים: סנדסקי וסנדבורדינג במורדות דיונות בפרו

חול בנעליים: סנדסקי וסנדבורדינג במורדות דיונות בפרו

מאת יואב נקש יולי 06, 2015

זוהי ככל הנראה גרסת הקיץ לספורט השלג. "סנדסקי" (SandSki) ו"סנדבורדינג" (SandBoard) במורדות דיונות בפרו נראה כמו עסק של פאן עם הרבה חולות בנעליים ושיזוף של משקפי סקי על הפנים. גולשי הסקי שבסרטון הבא נסעו את כל הדרך לפרו שבדרום אמריקה בשביל לעשות סקי בשלג של חול; הקליפ שערוך בצורה נהדרת מעביר את התחושה האקסטרימית והתענוג שבשילוב המגלשיים / הסנובורד וגרגרי החול. הנופים המרהיבים, השקיעה, נאות המדבר וכל היופי שניבט שמסביב הם שעושים את הקליפ הזה ל-WOW רציני! אנחנו אהבנו והיינו מוכנים לנסות כל עוד ולא יהיה מעורב עם החול גם מים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים