ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הכל כלול: תיירים באלקטרז תיעדו כריש לבן טורף אריה ים

הכל כלול: תיירים באלקטרז תיעדו כריש לבן טורף אריה ים

מאת יואב נקש אוקטובר 20, 2015

החלק הזה בטיול לאלקטרז לא היה מתוכנן אבל התיירים יכולים להגיד שהם קיבלו תמורה נאה לכספם. כלא אלקטרז השוכן במרחק של כמה קילומטרים מחופי סאן פרנסיסקו היה ידוע לשמצה ולו בגלל העובדה שכל מי שניסה אי פעם לברוח משם לא צלח את המים הקרים ושורצי הכרישים. קבוצת תיירים שערכה סיור באי קיבלה המחשה למיתוסים הנשכניים שאופפים וסובבים את מי האי... את הנשיונל ג'אוגרפיק הזה שבו חזו, הם לבטח לעולם לא ישכחו.

התיעוד המלא של האירוע צולם על ידי מצלמת אבטחה על סיפונה של סירת התיירים. בתיעוד נראה כריש לבן שעולה אל פני המים ותוקף אריה ים. במקום התקיפה מופיע כתם דם גדול והכרישים חוזרים מספר פעמים וטורפים את שאריות הבשר. התיירים שעמדו על הרציף רואים את התקיפה ממרחק נגיסה וצופים במחזה בהשתאות רבה וגם בפחד. בסרטון הבא מופיעה זווית נוספת לתיעוד ממצלמת טלפון של התיירים ואי אפשר להתעלם מהתגובות הנדהמות של הילד שצופה במו עיניו ב"מלתעות".

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים