ווידאו
ווידאותרבות ← מוזגים גורמה: ג'ורדי סמית וטוויגי בייקר פתחו פאב-מועדון-מסעדה

מוזגים גורמה: ג'ורדי סמית וטוויגי בייקר פתחו פאב-מועדון-מסעדה

מאת יואב נקש פבואר 22, 2017

בזמן שחבריהם באוסטרליה מבשלים בירה, ג'ורדי סמית' וגראנט טוויגי בייקר מוזגים שיכר לצד אוכל גורמה בדרום אפריקה. הסרפינג ביזניס לא יכול להתקיים בלי סייד קיק של עסק אחר וצמד הגולשים יחד עם המסעדן המקומי רג מקדונלד פתחו פאב בקייפטאון בקונספט משולש המשלב בין מועדון ריקודים, באר ומסעדה.

למעשה מדובר בשלושה שמות מקומות נפרדים שנמצאים במתחם אחד: SurfaRosa, Harringtons ו- .District. בקליפ שלעיל וג'ורדי לבוש בהידור ומחוייט מציג את מרכולתו ועושה פרומושן לביזניס החדש שנמצא ב-38 Hout Street.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים