ווידאו

מה כמה? שבע צינורות בגל אחד! איפה? לא בחיפו.

מאת יואב נקש פבואר 20, 2016

הגולש הממוצע יכול לחלום על רצף צינורות כזה בסשן גלישה אחד או אפילו בכמה. הקליפ הבא שמגיע אלינו מהסופרבאנק האוסטרלי גורם לנו לרייר על המקלדת. מיטש פרקינסון (האחיין של) מתועד בבארל קאונט (Barrel Count) מטורף על פינת גל אחת. בספירה הזו שמונה 7 צינורות הקאברים לא נחשבים - רק צינורות שעוטפים את הגולש בחלל של מים מלוחים, כשהוא יושב חזק על הפינה ועמוק בפוזישן. הכי אמיתי שיש הכי חלומי שתראו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים