ווידאו
ווידאוקצרים ← תינוקת בת שבעה חודשים בשיעור גלישה ראשון שלה בחיים

תינוקת בת שבעה חודשים בשיעור גלישה ראשון שלה בחיים

מאת יואב נקש דצמבר 17, 2016

זה די טבעי שאב ינחיל לילדיו את הדברים שסללו את דרכו בחיים ועל הגלים. בדרך כלל זה מתחיל בגילאים קצת יותר מאוחרים - כמו אותו האב שלימד את בנו איך זה מרגיש לתפוס צינורות בגיל תשעה חודשים - ולעיתים אפשר להתחיל על יבש עוד כשזוחלים, כמו האב שבקליפ הבא אשר לימד את ביתו בת ה-7 חודשים איך חותרים ועומדים על גלשן.

על אף שהפצפונת עדיין לא עומדת על שתי רגליה, נראה שהיא דווקא קולטת את העקרון היטב ואף נהנית מזה... והרי, זו המטרה הנשגבת שבגלישה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים