ווידאו
ווידאוטבע וחי ← לעיני המבקרים, כריש טרף כריש במצפה תת-ימי בקוריאה

לעיני המבקרים, כריש טרף כריש במצפה תת-ימי בקוריאה

מאת יואב נקש פבואר 02, 2016

המבקרים במצפה התת ימי Coex בדרום קוריאה זכו להצצה נדירה לטבעם הקניבלי של הכרישים שאותו הם מסגלים עוד ברחם אימם. כריש הטיגריס בן 8 השנים שמשום מה נראה יותר כמו כריש לבן, נצפה כשהוא שוחה עם כריש קטן יותר כשראשו נמצא עמוק בתוך לועו. על פי הדיווח, הכריש הסתובב במשך 21 שעות עם הטרף עד אשר סיים לאכול אותו. גורמים רשמיים באקוואריום טוענים כי הכרישים טריטוריאלים וייתכן שהיה זה חלק ממשחקי כוחות על שטח מחייה או מזון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים