ווידאו
ווידאוגלישה ← רשמים מהכריש: התגובות הראשונות לאחר התקיפה ב- J-bay

רשמים מהכריש: התגובות הראשונות לאחר התקיפה ב- J-bay

מאת יואב נקש יולי 22, 2015

רבים מאיתנו לא יבינו לעולם את הרגשות הטעונים שאפפו את האנשים שהיו עדים למקרה שבו מיק פאנינג הותקף על ידי עמלץ בתחרות J-Bay דרום אפריקה. חלק היו המומים, מפוחדים, עצובים וחלקם הגדול אם לא כולם, הרגישו לאחר מכן הקלה רבה שבמזל רב שום דבר לא קרה. אך אם יש דבר שכולם מסכימים עליו היא ההחלטה של הליגה לבטל את התחרות. לא היה גולש אחד שהיה מעז להכנס לליין-אפ שכמעט וגבה את חייו של פאנינג.

בזמן שמרביתנו לא יוכל לתאר את התחושה של מי שנכח שם והיה עד לתקיפת הכריש , פיטר קינג מביא את הצד של אלו שעמדו מן הצד דקות ספורות לאחר האירוע: צלמים, קריינים, צוות WSL.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים