ווידאו
ווידאוגלישה ← סיפור קצר, טריפ ארוך: 'Whale Tail' - אנימציה פסיכודלית

סיפור קצר, טריפ ארוך: 'Whale Tail' - אנימציה פסיכודלית

מאת יואב נקש אוקטובר 03, 2018

בימים ההם, הרבה לפני עידן התחזיות וכשהגולש היה צריך לחזות את תנאי הים על פי חושים, גולש צעיר מסאן פרנסיסקו הלך לגלוש ומצא ים מבולגן. הגולש בן ה-20 נכנס בכל זאת למים ולאחר מספר דקות הגיח בקרבתו לוויתן שהחל להכות עם זנבו על פני הים כאילו ונופף לשלום לעברו של הגולש. לא הרבה אחר כך תנאי הים הפכו מושלמים. האם היה זה בזכות הלוויתן הקסום?

את הסרטון המאוייר הפיק סטודנט לעיצוב וויזואלי בשם פול פראריס מקליפורניה. האינמציה מתחילה בסיפור קצר וממשיכה ברצף פסיכודלי והיפנוטי כשברקע מוזיקה של הגרייטפול דד. פראריס השתמש בפוטג' גלישה מקורי של הגולש טורן מרטין והוסיף את האפקטים המרגיעים שמחזירים את הצופה לשנות ה-70' ולטריפ בהשפעת ה-LSD.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים