ווידאו

שורט סאפ פויל: לרחף בביצועים מעל גלים נמוכים

מאת יואב נקש מרץ 29, 2017

מה דעתכם על גלשן קצר שיכול לשמש אתכם 365 ימים בשנה בריחוף מעל פני הים? כלי שייט שיכול לתפקד גם בתור גלשן גלים וגם בתור סאפ שעליו ניתן לחתור בעמידה ולגלוש למרחק רב גם כשהגלים ממש נמוכים. נשמע לכם בדיוני? הפיתוח האחרון של חברת F1 הוא למעשה סאפ קצר שנקרא Papenoo והייחוד שבו הוא ההידרופויל (סנפירית) שגורם לתחושה של (כוח) עילוי כשהוא מרחף מעל הביצועים.

הסאפ בגובה 7'7 ו-11'7 המיוצר מחומר הקארבון הוא למעשה לא שנים אלא שלוש באחד - גם גלשן גלים, גם סאפ וגם הידרופויל. הסאפ מגיע עם סט של ארבע חרבות שאותן ניתן להחליף לסנפירית ההידרופויל ובכך הוא מגדיל את טווח האפשרויות של גלישה על גלים, הפקת ביצועים וגם חתירה ברחיפה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים