מגלשה טבעית במפל זה פאן שחבל על הזמן!

מאת יואב נקש אוגוסט 11, 2015

כולנו צריכים רגעים של הנאה בחיים, לחזור לימים שבהם היינו משתעשעים בלי כל סיבה מיוחדת, מתגלצ'ים להנאתנו עם חברים ולא דופקים הרבה חשבון לאחרים. בבגרותנו אפשר לעזוב את מגרש המשחקים המתוקתק של הילדים הקטנים או את פארק המים של שפיים ולמצוא פארק של מים אמיתי - כזה שיש בו מגלשות טבעיות בין נקיקי סלעים של מפל בגובה 10 מטרים. בקיצור, זה בדוק מה שהחבר'ה שבקליפ מצאו בבריטיש קולומביה הקנדית ונראה שהם עשו כיף של חיים. רוח שטות, ווייב מדליק בנוף מקסים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים