ווידאו
ווידאוטבע וחי ← תיעד במצלמת גו-פרו רגע מופלא שבו לווייתן מגיח מהמים בקפיצה

תיעד במצלמת גו-פרו רגע מופלא שבו לווייתן מגיח מהמים בקפיצה

מאת יואב נקש ספטמבר 11, 2015

אמא אדמה בשיא תפארתה ולהיות במקום הנכון ובזמן הנכון זו אינה קלישאה. הבחור שצלל עם השנורקל הצליח לתעד רגע מדהים בזמן שבו לוויתן גדול סנפיר (humpback whale) פורץ מתוך המים אל האוויר. אפשר רק לתאר עד כמה קרוב היה הצלם ללווייתן שכן למצלמות הגו-פרו מפתח עדשה רחב. התיעוד הזה מטריף את החושים ולו בגלל העובדה שהצילום נעשה מתפר קו המים. יאמר לזכותו של הצלם שהוא הצליח לאחוז במצלמה ביציבות מבלי להפילה מהתרגשות (משהו שלבטח היה קורה לנו).

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים