ווידאו
ווידאוגלישה ← מישהו טוב לצפות בו: קליי מארזו בשני חלקים חזקים

מישהו טוב לצפות בו: קליי מארזו בשני חלקים חזקים

מאת יואב נקש אוקטובר 08, 2019

קליי מארזו שייך לאסכולה נפרדת בגלישה שבה חברים גולשים כגון דין ריינולדס וועוד כמה סול סרפס שיכולים בקלות להיות אלופי עולם - אם רק היו רוצים בכך. קליי הוא אחד מאלו שהגלישה למדה אותו ולא להפך. כל ביצוע אצלו נראה כזה קליל וזאת על אף הקושי שטמון בו. לרמה הזו אי אפשר להגיע אם אתה לא חורג קצת מהכלל...

חברת משקאות הארגיה נותנת בנו הרבה כוח עם לקט פוטג' ישן של קליי מארזו. בחלק הראשון שמופיע לעיל מארזו מככב בביתו שבהוואי ובחלק השני בתחתית העמוד, באחד מטיוליו למקסיקו. אז קחו כמה רגעים בשביל להשתגע על הגלישה של הבחור הזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים