ווידאו

לוכסן / סטייל: סצנת גלישה של חופש בדרום קוריאה

מאת יואב נקש יולי 25, 2015

האם נכון להגיד דרום קוריאה או קוריאה הדרומית? לכאורה נראה שאין הבדל במונחים אבל אם נפריד בין צפון לדרום ייתכן שאנו עושים עול לתושבים שרואים בה מדינה אחת מאוחדת שכרגע מפולגת. המציאות הגיאוגרפית חזקה ממתיחת קווי הגבול האנושיים ובדרום קוריאה מתקיימת לה קהילת גולשים ייחודית צעירה בשנים.

קהילה צנועה זו מורכבת מחלוצים של סטייל שרואים בגלישה דרך נוספת לבטא את החופש - בתקווה שתהיה זו נחלתם של אחיהם מצפון לכשישתחררו מכבלי הרודנות. הסרטון הבא שצולם באיים Jeju ו- Busan מציג קוריאה שלא הכרנו... יפה, שלווה ומיוחדת.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים