ווידאו
ווידאוגלישה ← בריכה זו ברכה: בדרום קוריאה הגלים מתגלגלים וצינורות נשברים

בריכה זו ברכה: בדרום קוריאה הגלים מתגלגלים וצינורות נשברים

מאת יואב נקש נובמבר 18, 2020

שנה וחצי ארכו עבודות הבניה של בריכת הגלים הזאת בדרום קוריאה. אמנם הסינים בנו אחת בחצי שנה, אבל אנחנו בארצנו השטוחה לא רוצים חצי עבודה ואיכות של עלי באבא, אנחנו מוכנים גם שיקח 3 שנים להקים בריכת גלים ולו רק שבסופו של יום תבנה אחת שכזו. בריכת הגלים בדרום קוריאה מהווה דוגמא לפרויקט איכותי בטכנולוגיה חכמה ללא חלקים נעים, בתדירות גבוהה ועם צינורות מעולים. לא סיפור משמים: יזם, כסף, לוקיישן, צינורות - בהכרח בסדר הזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים