ווידאו
ווידאוגלישה ← גלשן סאפ עם הידרופויל... ולליירד האמילטון אין קשר לזה

גלשן סאפ עם הידרופויל... ולליירד האמילטון אין קשר לזה

מאת יואב נקש אוקטובר 07, 2015

אנחנו חסינים לכל הפתעה שתזרקו לכיווננו ואין שום דבר שלא ראינו כבר לפני כן... או שאולי בעצם חוץ מההכלאה הזאת של גלשן סאפ עם הידרופויל. איפושהו בעולם הכחול יושב לו גולש "אנונימי" בשם ליירד האמילטון ומורט שיערות מראשו. איך הממציא של גלישת ההידרופויל וגולש הסאפ האגדי לא חשב לעשות את ההכלאה הזאת בעצמו? אבל העניין הזה כבר גמור כי גולש אנונימי אחר שילב את השניים לכדי מה שנקרא AFS-1 שזה גלשן סטנד-אפ עם משוט והידרופויל... ליירד בטח מתהפך על גלשנו.

החברה הצפרתית AHD מתמחה בגלשני רוח ובשנים האחרונות ייצרה את ה-Sealion Wings שנראה בתמונה לעיל. בהמשך הפיתוח הורידו את המפרש מגלשן הסאפ ושמו בידי הגולש משוט.

גלשן הסאפ-הידרופויל נבנה על ידי חברה צפרתית וותיקה בשם AHD שעיקר התמחותה הוא בתחום גלשני הרוח. החברה החלה לייצר גלשני רוח בשנות ה-80' ובשנים האחרונות החליטו מנהליה לפזול גם לתחומים אחרים ולהמציא חידושים בתחום הגלישה. התוצר שאליו הגיעו היה ה- Sealion Wings, שנקרא גם WIndSup (גלשן סאפ + מפרש לרוח + סנפירית של הידרופויל). בהמשך הפיתוח הורידו את המפרש מגלשן הסאפ ושמו בידי הגולש משוט... ולפניכם התוצאה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים