צלם ים בחדשות הדרום בטלויזיה - מרץ 2011

יולי 25, 2014

חדשות הדרום בערוץ הכבלים יום שלישי 29.03.2011 - יום ניקיון לאומי בישראל אבל באשקלון לא דאגו לציינו באף פעילות יזומה. כתבה של ריקי כרמי. צלם:זוהר. מרואיינים: יואב נקש (צלם ים) פעיל סביבה וחברה ומפעיל יוזמת הניקיון צבע ירוק. עפר כהן, גולש קייטסרף וחובב ים וטבע. דוד אלבז מנהל מחלקת חופים בעיריית אשקלון ודויד עייני מנהל מחלקת חופים.

 
 
הכתבה ששודרה בחדשות הוט דרום עסקה במבצעי הניקיון אותם אנו מפעילים באשקלון ובארץ ככלל. מופיעים: יוחאי בן יעקב, פעיל יוזמת הניקיון צבע ירוק, יורם שפר הממונה על אגף איכות הסביבה בעירית אשקלון ומר ניסים סוויסה מנהל מח' איכות הסביבה בעיריה. וכמובן אנוכי, יואב נקש. כתבתה של ליטל שמש 07.04.2009
שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים