ווידאו

28 יום בקליפורניה: הצד היפה של הסאנשיין סטייט

מאת יואב נקש אפריל 16, 2015

עם כל קליפ גלישה שמגיע מקליפורניה הכוח של "מדינת השמש" מושך אותנו עוד יותר אבל גם במקום השליו ההוא, שם בחוף המערבי של ארצות הברית, החיים יכולים להיות תובעניים ותחרותיים. צלם הוידיאו/סטילס היידן ברוסנאן (Hayden Brosnan) מעביר מסר מתועד שבו הוא רוצה שנבחין ביופי של הטבע שטמון בפרטים הקטנים. לעיתים זה לא מזיק לקחת את הדברים בפרספקטיבה הראויה ומנקודת מבט חיובית שתאיר את הימים - לחיים יש הרבה צדדים של שמש... וכן, גם גלים טובים עם גולשים נפלאים.

מככבים: פטריק גודסקאס (Patrick Gudauskas), קולוהה אנדינו (Kolohe Andino), קארן קאפלס (Curren Caples), אריק גיזלמן (Eric Geiselman), מייק מקבי (Mike McCabe), כריס וורד (Chris Ward), דיין גודסקאס (Dane Gudauskas), ג'ייק דייוויס (Jake Davis), קווין מקריסטל (Quinn McCrystal) וקאי קוביאשי (Kei Kobayashi). 

28 Days In California

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים