ווידאו
ווידאואמנות ← הצלם ששינה את פני סרטי הגלישה: קאי נוויל הוא אומן עם מצלמה

הצלם ששינה את פני סרטי הגלישה: קאי נוויל הוא אומן עם מצלמה

מאת יואב נקש אוגוסט 04, 2015

הוא צלם משובח שיוצר סרטים מחוץ לקופסא. יצירותיו אינן שגרתיות ותמיד נוסף להן וויז'ואל ששם אותן בתוך מסגרת מהודרת ויפה. קאי נוויל (Kai Neville) שינה את הדרך שבה סרטי גלישה מוצגים ועם סגנון הפופ-ארט המודרני של סרטיו, אפשר להשוותו לאנדי וורהול של הגלישה. קווי המתאר של יצירותיו משוחות במכחולים של צבעים מעודנים, מרקם מגורען, מוזיקה פסיכודאלית בסגנון הסבנטיז ועריכה מינימליסטית. כל סרט של קאי זו חוויה, כל רגע בזמן יש בו משמעות אוניברסאלית וכל גולש מקבל את מקומו במרכז התמונה במלוא ההדר.

הקליפ העוצמתי שלעיל Director Reel '15 היא יצירתו האחרונה של נוויל. ספריית סרטיו היא גדולה ומגוונת ומומלץ בחום לטייל בין מסדרונותיה. לפניכם עוד דוגמא לקליפ ששינה את פני סרטי הגלישה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים