ווידאו
ווידאוגלישה ← 20 גולשים ו-2 אופנועי ים מקבלים שטיפה מסט ענק בג'ואס

20 גולשים ו-2 אופנועי ים מקבלים שטיפה מסט ענק בג'ואס

מאת יואב נקש מאי 15, 2015

בגלל הוא נקרא Jaws (מלתעות) - ברגע שהוא פותח את פיו הוא בולע את כל מי שעומד בדרכו. הגל האמיתני של מאווי (Maui) הפך למגרש משחקים עבור גולשים רבים ובשנים האחרונות הצפיפות בליין-אפ כבר הגיעה לשיאים של "פקקי תנועה" מאסיבים. ימים של סוול נקי בגובה של 30 פיט ויותר יכולים לעיתים להשכיח את ההפוטנציאל הכוחני שטמון בעוצמתו של הגל היפה. תזכורת שכזו קיבלו עשרות גולשים ואופנועי ים שנקלע ל Clean-up סט ששטף אותם עד הסלעים. במצב זה שנראה כאוטי לחלוטין היה מעורב הרבה מזל שכולם יצאו מזה בחיים. זאת גם בזכות צוותי ההצלה שנכחו במקום וסיכנו את חייהם בכדי לחלץ את כולם.

באותו היום היו עוד הרבה מקרים של גלים אכזריים אבל הוויפפאאוט שנראה בפוטג' הוא המפחיד ביותר. "היה שם פשוט כאסו אחד שלם", אומר צ'רג'ר גלי הענק המקומי, זיין שווויצר (Zane Schweitzer). "לאן שלא הסתכלת ראית גלשנים, אופנועי ים ואנשים שנסחפו ונשטפו. קבוצה של כמה חבר'ה מצאו את עצמם בסכנה ממשית כשנסחפו אל מול הסלעים." למרבה המזל כאמור, כולם יצאו מזה בשלום.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים