ווידאו
ווידאוגלישה ← טיול גלישה על שני גלגלים: שני חברים מגלים את נפלאות ניו זילנד על אופנועים

טיול גלישה על שני גלגלים: שני חברים מגלים את נפלאות ניו זילנד על אופנועים

מאת יואב נקש ספטמבר 04, 2020

סרט באורך מלא זה דבר נדיר במחוזותינו וסרט על טיול גלישה בעידן הקוביד הוא יקר המציאות לא פחות מכך. טורן מרטין והצלם אישקה פולקוול הצטיידו באופנועים שאותם התאימו לנשיאת גלשנים וטיול של 3 חודשים. השניים טיילו במרחבים המוריקים של האי הדרומי בניו זילנד בחיפוש אחר אוצרות של גלים חבויים. ההרפתקה של השניים היתה מאתגרת במיוחד אך בסופו של מסע אין כמו חברות אמיצה ונפש חופשייה שתקעקע בליבה חוויות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים