ווידאו

גלשנים בצורת רכבים - נותנים גז על הגלים

יולי 25, 2014

לא משנה כמה נשפשף את העיניים זה עדיין יהיה מה שראינו בהתחלה. ומה שראינו היה המחזה של גולשים שרוכבים על הגלים עם מכוניות מרוץ. כן, הזוי עד כמה שזה נשמע, העובדות מדברות בעד עצמן. את תחרות הגלישה של חברת וולקום (Volcom) בניו-פורט ארה"ב ערכו במוטיב של תחרות מכוניות מרוץ. "Newport 500" היא תחרות גלישה עם סשן על מסלול המרוצים של הים.

בתחרות הזו יש מנצחים, יש גביעים ויש פרסים כספיים, מה שאין בתחרות הזו הוא כל היגיון:) מה הקשר בין מכוניות מירוץ לגלישה? כנראה שאין הרבה קשר עד שזה מגיע לגלשנים בשייפים של מכוניות מרוץ. מסלול המרוצים על חוף ימה של ניו-פורט מוכן להאצה. הגולשים עומדים על שפת הים עם רכבי מרוץ "מונעים" בידיהם. עת מזניקים אותם הם נותנים גז אל עבר הגלים ומתחילים להשפריץ לכל עבר ביצועים. חראקות, הרמות "אמברקס" (Arm Areaks), סיבובים חדים והרבה "שריפת צמיגים" לא היו שם אבל אופדליפים, צינורות קטנים וקאטים יפים התגלגלו על הגלים.

התחרות הזו הייתה בעצם תחרות גלישה אמיתית אבל החלק האומנותי עם סשן התחרות על גלשני הרכבים הוא זה שתפס את תשומת לב כולם. גלשנים אלו שויפו ויוצרו בעיצוב של מכונית מירוץ במיוחד עבור האירוע ע"י השייפר שון סלייטר (Sean Slater). הגלשן כמו כל גלשן אחר, מאובזר בחרבות, בבית ליש יש לו רוקר וקונקייב אבל הוא אינו נראה כמו גלשן רגיל אלא צורתו כצדדית של רכב מרוץ. שישה גולשים התחרו בקטע האומנותי קאם ריצ'רדס (Cam Richards), פין מקגיל (Finn Mcgill), גאווין בשן (Gavin Beschen), מייסון הו (Mason Ho), בלאראם סטאק (Balaram Stack) ודילן גרייבס (Dylan Graves). השישייה הזו עשתה שמח על הגלים והצליחה להפתיע את כולם עם שליטה מלאה על "ההגה". לפניכם קליפ היילייט (Highlight) של יום הגמר... מצחיק ומשעשע :)))

המנצח בתחרות קאם ריצ'ארדס (Cam Richards) הוכיח שיש לו את מה שצריך מנהג מרוצים ובנוסף ל-100 הדולרים שבהם זכה הוא אף קיבל פרס מקורי שבו הוא ייסע על מסלול מרוצים אמיתי עם מכונית מרוץ... אמיתית:)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים