ווידאו
ווידאואמנות ← קחו ת'זמן: לקט מדהים של תצורות הגלים והדרו של ים

קחו ת'זמן: לקט מדהים של תצורות הגלים והדרו של ים

מאת יואב נקש נובמבר 10, 2015

משמעות כותרת הקליפ, "Showreel" היא לקט עבר של יצירות צילום של אומן ווידיאו - ובמקרה זה האומן הוא קונור הג'י (Conor Hegyi) שבחר להציג פוטג' צילומי שליקט במהלך שמונת החודשים האחרונים לכדי יצירה אחת שופעת יופי והדר. הצילומים מתפרשים על פני מקומות רבים שבהם ביקר קונור ברחבי העולם הכחול כגון: פיג'י, טאזמניה, קליפורניה ועוד.

התיעוד העוצמתי והצבעוני של תצורות הגיבועים, רצף טיפות המים ונופי הים המרהיבים, מהפנטים ועוצרים נשימה - פשוט יצירת ווידיאו נפלאה! הגבירו רמקולים וקחו את הזמן למקום שיתן בכם השראה, כוח וגם הרבה מאוד שלווה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים