התשוקה הגדולה של ליטל

נובמבר 24, 2014

"לתשוקה יש כוח אדיר שנותן דרור לביטוי החופש היצירתי". תגלגלו את המשפט הזה קצת בראשכם ותגלו את המשמעות שחבויה בין המילים. יצירתיות מתקבלת כשיש בכם תשוקה למשהו וכאשר אתם מוכנים לקחת סיכונים - אותם סיכונים הם אלו שיובילו אתכם לעולמות אומנותיים. לא מאמינים? תשאלו את צלם שבירות החוף קלארק ליטל.

art2

קלארק ליטל (Clark Little) הוא אדם שהתשוקה בוערת בו. הוא יצא מהקופסא ונכנס אל הצינור שנשבר על החוף. הוא לוקח את עבודתו במלוא הרצינות וההתלהבות, נרגש ונפעם לגלות עולמות חדשים, לתעד רגעים נשכחים וכאלו גם שבדרך כלל אינם נראים. לצלם מהוואי שמשתטח על שבירות החוף הצפוני של הוואי יש למעלה מ- 1.3 מיליון עוקבים באינסטגראם - יותר מכל אישיות ופרסונה ידועה אחרת בעולם הגלישה.

על קלארק ליטל (הגדול) כבר כתבתי בעבר באתר והצגתי גם חלק נבחר מיצירותיו, אבל בקליפ הבא ניתנת לנו הצצה ל"טירוף" שבחייו, לריגוש שלפני הצילום ולעבודה בביתו מאחורי הקלעים. כיצד הוא בוחר את התמונות ומה הוא מקווה למצוא בהן? קלארק ליטל הוא צלם של הלא נודע. הוא יודע על מה הוא מכוון את העדשה אך אינו יודע מה יגלה כשיוריד את התמונת למחשבו. לבבות, פרצופים או פשוט רגעים יפים בזמן של רצף טיפות מים עם נגיעות של גרירי חול.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים