ווידאו
ווידאוגלישה ← קונקשן לגלישה: ההמתנה לטיסה זורמת בכיף בשדה התעופה במינכן

קונקשן לגלישה: ההמתנה לטיסה זורמת בכיף בשדה התעופה במינכן

מאת יואב נקש יוני 21, 2015

שוב אתם תקועים 10 שעות בשדה התעופה? מטיילים הלוך ושוב לאורך חנויות היוקרה של הדיוטי-פרי, מנסים להעביר את הזמן בשינה, נשכבים על הקייס של הגלשנים בתנוחה מוזרה או נכנסים לשירותים ועושים פרצופים עייפים למראה? אם יש לכם קונקשן ארוך לטיסה בקיץ הקרוב אז כדאי שזה יהיה בשדה התעופה פרנץ יוזף שטראוס במינכן - שם תוכלו לגלוש את כל הזמן עד לטיסה.

בכל שנה ובמשך שלושה שבועות של עונת הקיץ, שדה התעופה של מיכן מקבל שפריץ של גלים עם התקנתה של בריכת גלים סטטית. בבריכה זו מתקיימת אליפות גלישת הגלים האירופאית על מכונת גלים נייחת. הווי אומר שאין יותר צורך בשינה על מארז הגלשנים, אפשר לצפות בתחרות הגלישה ואף ניתן לפרוק את הגלשנים ולגלוש לצד האלופים... בחינם. ובמידה ויש לכם קצת זמן במינכן מעבר ליממה, ניתן לגלוש על גל סטטי בערוץ הנחל שזורם ב"גן האנגלי". מינכן, כך מסתבר, הופכת לבירה העולמית של הגלים הנייחים :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים