ווידאו

הצינור שלא נגמר: זו התקופה שהסקלטון קם לתחיה

מאת יואב נקש יולי 22, 2019

סקלטון ביי שבנמיבה הוא הדבר האמיתי אבל תמיד זה נראה כאילו מישהו מנסה לעבוד עלינו ובעצם מדובר בגל שנמצא בחצר האחורית של הסרף ראנץ'. אז זהו שלא. הגל הזה שבדרום יבשת אפריקה מסותת על ידי רב אומן בטבע והתקופה שה"שלד" קורם עור וגידים הוא בפרק הזמן שבין מאי לספטמבר. הלפט הנדר הזה הוא התגשמות כל המשאלות של הגולשים (להוציא מים קרים וכרישים), צינור ארוך שלא נגמר וקליפים שעושים לנו פרפרים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים