ווידאו
ווידאוגלישה ← בירות צוננות ובקבוקים של צינורות: RVCA בחופשת גלישה באוזי המערבית

בירות צוננות ובקבוקים של צינורות: RVCA בחופשת גלישה באוזי המערבית

מאת יואב נקש נובמבר 06, 2015

לפעמים כל מה שצריך הוא זמן התנתקות. לכבות הטלפון, לשים על "השתק" את כל הודעות האינבוקס המנג'סות ולהתמכר לרגעים של החופש, הגלים והשקט... ששש...! ג'יי דייוויס (Jay Davies), אליס אריקסון (Ellis Ericson) בו פוסטר (Beau Foster) ודייבי קאת'לס (Davey Cathels) עשו בדיוק את זה.

הצוות של RVCA לקח קצת זמן איכות בשביל עצמם. הם הקימו את מחנה קאמפ דייוויד (Camp David) וטבלו את ימי הגלישה במערב אוסטרליה בבירות צוננות ובבקבוקים של צינורות. חופש שכזה זה בדיוק מה שאתם, וגם אנחנו, צריכים!

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים