ווידאו

קייאקיסטים ג'קאסים - קפיץ שוויץ ושיגועים

מאת יואב נקש פבואר 23, 2015

האחים למשפחת לאמלר (Lammler) השוויצרית אכלו איזה טובלרון שעשה אותם קלילים, שמחים וקופצניים. כנראה שלעבור ערוצים תלולים של מפלים בקרבה יתרה לסלעים זה לא מספיק משוגע אז הם תיבלו את זמנם המחורפן בקפיצות מהגשרים אל מי הנהר השוצפים... ווואט? קשה להשאר אדישים לשגעון שאחז באחים מאפנצל (Appenzell) ולשואו המרשים והמסוכן שהם נותנים: קפיצות מצוקים ומגשרים אל מי הנהר, תמרוני קייאק בערוצי נהר צרים ומסולעים ואת הכל הם מצלמים בהומור שוויצרי בסגנון ג'קאס האמריקאי. שווה צפיה למי שאוהב קצת חופש של שגעון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים