ווידאו
ווידאוגלישה ← הצד השני של התחרותי: קלי סלייטר חשוף ורגיש יותר מתמיד

הצד השני של התחרותי: קלי סלייטר חשוף ורגיש יותר מתמיד

מאת יואב נקש אוקטובר 20, 2019

קלי סלייטר עשה בחייו יותר ממה שאנו נעשה בשני גלגולי חיים ועדיין נראה שעבורו זה לא מספיק. גם עם 11 אליפויות עולם באמתחתו הוא שואף כל הזמן לנצח בעוד אחת קטנה, לעגל את המספר לזוגי, לחגוג כמו בפעם הראשונה. קלי סלייטר הולך לאיבוד בנבכי החלומות, מאתגר את הגיל ומתרגש שלא כרגיל. בוידיאו הבא הוא נראה כל כך פגיע שזה כואב, כל כך אנושי ואמיתי שזה גורם לנו לרצות ולחבק.

יותר משקלי סלייטר יהיה "אלוף כל הזמנים "הוא לעד ישאר תחרותי. בוידיאו הבא של ה-WSL אנו זוכים להכיר סלייטר אחר. היינו מצפים שאלוף עולם שיצר גל מלאכותי מושלם יהיה מעל הכל אבל בתחרות הזו ודווקא בחווה שלו הוא חושף צד חסר בטחון כאשר כולם סביבו מנסים לטעת בו שלוה ובטחון. הצצה נדירה לאופיו דרך מעטה של שריון.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים