ווידאו
ווידאוגלישה ← אותה התשוקה מזווית הצילום: לורן פוג'ול ממשיך לגלוש

אותה התשוקה מזווית הצילום: לורן פוג'ול ממשיך לגלוש

מאת יואב נקש מרץ 07, 2016

לורן פוג'ול (Laurent Pujol) בן ה-43 היה בעברו גולש מעולה. במשך שנים רבות הוא היה פרו סרפר והתחרה בתחרויות העילית, עד שלפני חמש שנים הוא נפצע בכתפו ונאלץ לפרוש. פוג'ול אשר מתגורר בהוסגור בצרפת לא הרים את ידיו ואת התשוקה שאחזה בו לגלישה הוא העתיק לתחום צילום הגלישה - תחום שכיום הוא נחשב בו לעילוי כמו בימיו המקצועניים כשרכב על הגלים.

פוג'ול משלב טכניקות תיעוד מקוריות כשהאחת מהן היא צילום של הגולש בתוך הצינור בזמן שהוא גולש אחריו. גם אם זה אומר שהוא לא תמיד יוצא מהצינור, התוצאה המצולמת היא החשובה. - עדות מיוחדת של רגע מופלא בתוך המערה הכחולה. בקליפ שלעיל לורן פוג'ול מציג לקט מצילומי הווידיאו שלו מתחילת 2016 שבהם מככב גם מישל בורז.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים