ווידאו
ווידאואקסטרים+ ← סלטה כפולה מ-30 מטרים: החיים של קופצי הצוקים מתחילים מהקצה

סלטה כפולה מ-30 מטרים: החיים של קופצי הצוקים מתחילים מהקצה

מאת יואב נקש אוגוסט 23, 2015

הם מטפסים על צלע הר ונעמדים על קצה המצוק. את הדרך המהירה למטה הם בוחרים לעשות בקפיצה אל מאגר המים שנמצא למרגלות התהום. אבל החבר'ה האלו לא סתם קופצים "נר", את ה-30 מטרים הם עושים בסאלטות כפולות ונוחתים על הרגלים ולפעמים גם על בטן-ראש. בכל מצב החבר'ה האלו בוורמונט (Vermont) ארה"ב קופצים על החיים ונהנים מכל רגע של תעופה באווויר. הנה הם כאן עושים את מה שאמרו להם כשהיו קטנים... "לא לעשות".

לפניכם עוד קליפ אחד של וורטיגו וקפיצות למים מצוקים... אפשר גם לגוון עם טרמפולינה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים