ווידאו

עשו בעצמם: גולשים שוודים בנו ספוט גלישה נייד

מאת שרי להב פבואר 14, 2016

הרבה דברים טובים הגיעו משוודיה: מכונית הוולוו, איקאה והשוודיות ... כלומר... כן. ובכל אופן, דבר נחמד נוסף שמגיע משוודיה הוא "ספוט הגל הנייד" שאותו הגו, בנו וגלשו שלושה חברים שגרים הרחק מגלי הים. לא הרחק מהעיירה אומיה (Umea) שבצפון שוודיה, האחים דניאל ודוויד ריסברג בנו יחד עם חברם אלכס, רמפה ניידת מעץ באורך של 2 מטרים שיוצרת מזרם הנהר גל סטטי חביב וקטן שמאפשר לגלוש עליו עם גלשן.

השוודים מצאו דרך קלה... הם עברו באיקאה קנו כמה עצים ובנו לעצמם גל :). את הרמפה הם עיגנו בחבלים לגשר סמןך וזרם הנהר החזק המשיך את העבודה באופן טבעי והצמידו לקרקעית. טריו הגולשים החל את הגלישה בגמגום קל אך ככל שצברו ניסיון ובטחון הם גם התחילו להשתחרר ולעשות קצת יותר ביצועים. שיעור לחיים? לפעמים הדרך הקלה ביותר לגלוש היא לפתוח את הראש ולהקים ספוט ... פשוט לא?

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
שרי להב

מורה ליוגה ומדריכת סאפ. גולשת וחובבת הרפתקאות. לשעבר דיירת קיבוץ, אוהל וחושה אבל כל הזמן חיה את החלום! רוצים קונקשן? עקבו אחריי באינסטגרם או דברו איתי בפייסבוק.

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים