ווידאו
ווידאועל גלגלים ← בגיל 60 ועדיין תותח: ניל אנגר תמיד ירכב על סקייטבורד!

בגיל 60 ועדיין תותח: ניל אנגר תמיד ירכב על סקייטבורד!

מאת יואב נקש אוגוסט 08, 2016

מרבית בני ה-60 מבלים את זמנם הפנסיוני בפעילויות שלא כרוך בהן הסיכון שבשבירת עצמות, אבל ניל אנגר (Neal Unger) ככל הנראה לא סובל מבריחת סידן ומחזק את עוצמת רוחו עם הסקייטבורד. הוא נולד בשנת 1957 באנהיים קליפורניה, החל לגלוש בגיל 9 וקצת מאוחר יותר התאהב בסקייטבורדינג. מאז ובמשך כל חייו, ניל לא עזב את הקרש עם הגלגלים ושמר על סגנון אדיר שרק הלך והשתבח עם השנים.

הסקייטבורדינג נטוע עמוק בחייו ובאישיותו של אנגר. הנסיון הרב שרכש בחייו העניקו לו תובנות יצירתיות שאפילו האירו באור חיובי את הנפילות הכואבות. "ליפול זה פשוט יפה. אתה צריך להרוס בשביל ליצור מרחב חדש", הוא אומר. לא בכדי, ניל נחשב לגורו של הסקייטבורדרים. הוא דמות מאוד ידועה ואהובה, מככב בסרטים רבים, יש לו ערוץ יוטיוב משלו וגם חברת סקייטבורדינג קטנה שנקראת "Old Skateboards". אז קבלו הצצה והשראה אל האדם עם הסטייל המיוחד והקשר ההדוק שלו לסקייטבורדינג שתופס חלק נכבד מחייו.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים