ווידאו

"זהו דיין רייינולדס" בסרטון גלישה דוקומנטארי

אוקטובר 25, 2014

This Is Dane Reynolds– "זהו דיין רייינולדס" בסרטון גלישה דוקומנטארי. הוא משחרר סרטים כמו שהוא דופק ביצועים. גם בלי להתחרות בסבב המקצועני, דיין ריינלודס מצליח להישאר בתודעה ולהחזיק בתואר הלא רשמי של "הגולש הטוב ביותר בעולם". ריינולדס הוא הדבר הטוב ביותר שקרה לענף הגלישה העולמי וזה ארע כשהוא הציג את הצד האחר והאמיתי של הגולש - בלי צביעות או מלאכותיות, הוא חשף את הנשמה של הגולש ואהבתו הגדולה לים.

בשנת 2012 ריינולדס פרש מתחרויות הגלישה של הסבב המקצועני בתואנה כי אינו אוהב את המסחריות שמתקיימת סביבו ושהגלישה הפכה עבורו לסוג של עבודה שאין הוא נהנה ממנה. רבים ביקרו אותו על החלטתו וטענו כי הוא פרש בכדי לקדם את עצמו בדיוק כמו הסיבה שכביכול הפריעה לו. עוד אמרו עליו כי הוא איבד את התשוקה לגלישה ו"ירק" בפרצופה של תעשיית הגלישה העולמית שאימצה אותו לחיקה ושהעניקה לו הזדמנות גדולה. אך הרוב המכריע של הגולשים, חיזק את ידיו, הבין לליבו ותמך בצעדיו של ריינולדס – וכך, מבלי שהתכוון, או שכן, הוא הפך לקדוש מעונה ולאליל של שוחרי תרבות החופש של הגולשים.

this is dane reynolds זהו דיין ריינולדס

לדיין ריינולדס סרטי גלישה רבים עם ביצועים מרהיבים שמוכיחים את העילוי שבכישרונו, אבל בסרט הבא שנמתח על פני זמן של 17 דקות, הביצועים הם רק חלק קטן ונלווה לעולם האמיתי שלו – ל"אני מאמין" שלו, לדרך חשיבותו, לחייו הפרטיים, לדעתו האישית על תחרויות הגלישה ועל האש שבערה בתוכו מגיל צעיר להיות מקצוען. הסרט This is Dane Reynolds מומן ע"י חברת קוויקסילבר שמשמשים בתור הספונסרים שלו זה שנים רבות – ועל אף שזה ירים גבות של תימהון אצל רבים ויראה כניגוד מוחלט לתפיסת עולמו, העובדה כי חברת קוויקסילבר תומכת בגולש שאינו נכלל בסבב המקצועני מוכיחה את כוחו הרב שמגובה על ידי קונצנזוס עולמי שגורס כי מדובר בגולש הטוב ביותר בעולם.

בלי הרבה דיבורים. מספיק לראות ריינולדס מהרהר על חייו, מתנהל ברוגע וגולש בכיף ועם כל כך הרבה סטייל על הגלים, בשביל להבין בדיוק מהי תפיסת עולמו. הסרט משובח עם קטעי וידיאו ותיעוד יפים ביותר ומוזיקה שאופיינית לגולש ההיפסטר הטוב ביותר בעולם. צפייה מהנה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים