ווידאו
ווידאוטבע וחי ← הקולות של הטרק, הסאונד שבטבע: כך זה נשמע כשאתם שם

הקולות של הטרק, הסאונד שבטבע: כך זה נשמע כשאתם שם

מאת יואב נקש אוגוסט 17, 2015

כשאנו עוזבים את העיר הגדולה ויוצאים לטייל בטבע אנו נחשפים למראות עוצרי נשימה ולריחות של ירק ואדמה. כשיוצאים לטרק כל החושים מתעצמים ובמקומות כה שקטים שבהם ניתן לשמוע את האממ... של העולם, כל רחש שאנו עושים נשמע כה חזק. הרעשים והרחשים שבדרך כלל נבלעים במציאות הסואנת של העיר הופכים למוחשיים כשהם נשמעים בטבע המופלא. בקליפ הבא העשוי בצורה יוצאת מן הכלל אנו נחשפים לצד האחר של הטרקים, לא רק לצד הוויזואלי של הטבע כי אם לרעשים שאנו עושים בדרכנו.

ההתעסקות הטובה שבהליכה בקרני השמש ובקמפינג מתחת לאור הכוכבים תמיד מלווה ברחשי הריץ' רץ' הנסגר, הצעדים על קרקע טרשית, הניפוץ, פצפוץ, קריעה, נעיצה, מזיגה, הצתה וכו' שאנו עושים. בסרטון הבא של חברת "Hipcamp" הכל נשמע כה מוחשי עד כי אפשר לראות את המסע בעיניים סגורות, לטעום אותו מבלי לפתוח את הפה לחוש אותו בלי לגעת ולישון בו עם עיניים פקוחות לרווחה. צפייה מהנה :)

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים