ווידאו
ווידאוגלישה ← לא צי'קאמה אבל הגל הפרואני שכולנו היינו נלחמים עליו

לא צי'קאמה אבל הגל הפרואני שכולנו היינו נלחמים עליו

מאת יואב נקש יוני 26, 2015

פרו שופעת ספוטים לגלישה ברמה עולמית, גלים שמאליים ארוכים שאינם נגמרים. הספוט השמאלי המופלא הבא שנמצא בחוף ימה של עיר הבירה לימה נקרא לה הראדורה (La Herradura), ספוט שהיה נתון מספר רב של פעמים להרס מוחלט בגלל תכנוני סלילה של כביש ובניית מרינה. בנחישות ובעוז, הגולשים המקומיים התאגדו להגן על חוף הגלישה בגופם וובחלק מהפעמים הם כמעט ושילמו על כך בחייהם כשעמדו בדרכם של כלים כבדים.

הגל של הראדורה הוא דוגמא ומופת לכוחם הרב של הגולשים כשהם מגלים אחדות במאבק משותף. כל אחד מאיתנו היה נלחם על גל שכזה, כל אחד מאיתנו לא היה נותן להרס של גל מושלם שכזה.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים