ווידאו
ווידאוגלישה ← סרווסה וקודח: טימי רייס מדרים לאיפושהו במקסיקו

סרווסה וקודח: טימי רייס מדרים לאיפושהו במקסיקו

מאת יואב נקש ספטמבר 11, 2015

נדמה שכל העולם ואישותו האמריקאית נוסעים לטיולי גלישה של קיץ במקסיקו. איך אפשר להאשים אותם? גבול יבשתי בין מדינות ידידותיות על סף היזיזות, מניעים את הרכב, יורדים דרומה וקודחים צינורות. זה בדיוק מה שעשה טימי רייס (Timmy Reyes) בשביל לדפוק גלים מושלמים + סרווסה צוננת. הבחור נסע עם הרכב והג'ט סקי לאי שם במקסיקו, עבר בדרכי עפר עם מדריך מקומי צמוד, ומצא את מה שהוא חיפש נשבר בבדידות.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים