כך הילדים של המחר גולשים היום - Tomorrow

אוקטובר 08, 2014

שוב נחתנו באינדונזיה אלא שהפעם יחד עם ארבעה גולשים צעירים ומוכשרים ביותר. רק בגיל בר-מצווה והם כבר מראים בגרות וביטחון כמו של הגולשים המנוסים והמקצוענים ביותר. הסרטון Tomorrow לא משאיר ספקות: בעוד כמה שנים אחד מהם, או כולם, יתחרו בסבב המקצועני!

לרגע היה נדמה לי שאני רואה את טום קארול (Tom Carrol) בקאט-בק קלאסי ואת דיין ריינולדס (Dane Reynolds) מרביץ "אייר 360" אבל אני מיד מתעשת ואומר לעצמי: "תסתכל טוב, אלו הם רק ילדים!". קל מאוד לחשוב שמדובר בקטעי ארכיון של כמה מהגולשים הטובים בעולם כשהיו צעירים אי שם בשנות ה-'80, אבל מבט נוסף מאשר שמדובר בצילום עדכני עם גולשים סופר מעודכנים ותותחים אחד אחד!

הם רק בני 13 גג 14 אבל עם סגנון הגלישה שלהם הם נראים מנוסים לגילם. גי'יק מרשל (Jake Marshall), נואה בשן (Noah Beschen), ניק מרשל (Nick Marshall) ובארון מאמיה (Barron Mamiya) הם דור המחר. בסרטון TOMORROW שהפיקה חברת Hurley, נותני החסות של הילדים, "המחר" נראה ורוד יותר מתמיד.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים