ווידאו
ווידאוגלישה ← צבע טורקיז וגלאס של גלים: ריפיס הוא ה-ספוט במנטאוויס

צבע טורקיז וגלאס של גלים: ריפיס הוא ה-ספוט במנטאוויס

מאת יואב נקש אוגוסט 12, 2016

המנטאוויס חייב להיות ברשימת הגלישה שלכם. שרשרת האיים האינדונזית מול סומטרה הוא חלום רטוב של גולשים בצבע טורקיז שעליו אתם חייבים לעשות מתישהו בחייכם X או V. במנטוואיס מים צלולים, גלים נקיים וגלאסיים, צינורות ארוכים והרפתקה מיוחדת במינה על היבשה או בסירה.

אחד מהאיים היותר מפורסמים במנטאוויס הוא האי קנדוי שבו נמצא הספוט המובחר ריפיס (Rifles). בקליפ הבא טיילר ריד וזכארי קינן מושחים קווים ארוכים עם הגלשנים על פני מי קנבאס תכולים.

שתף בפייסבוק שתף בטוויטר הוסף תגובה
יואב נקש

עורך ראשי, כתב-צלם. מייסד האתר "צלם ים". פעיל סביבה וחברה גולש שאוהב את העולם. משפט לחיים: "רוח האדם כרוח הים היא, למרחבים תשאף וגבולותיה אין קץ." ציטוט אהוב מסרט: I am just the Garbage man - Big Wednesday

מגזין +

ינואר 01, 1970

הפיד של צלם ים

יודעים משהו שאנחנו לא?

יש לכם ידיעה מרעישה? אירוע חדשותי מעניין ו/או בלעדי? ראיתם דולפין? תפסתם גל ענק? הייתם עדים למפגע סביבתי? אירוע חברתי? סיפור? קישור? תמונה? סרטון? יש חדש בעולם הים ואנו לא מודעים אליו? שתפו אותנו בכל דבר ונשתף עם העולם.

מלאו את הפרטים בטופס הבא ושלחו אלינו (כוכביות - שדות מילוי חובה)

צור קשר

אתר צלם ים מאמין בקשר אישי וישיר עם כל אדם שבנפשו נושבת רוח ים - נשים וגברים כאחד. אנא מלאו את הטופס הבא במלואו ופרטו את מטרת פנייתכם. צוות צלם ים משקיע תשומת לב רבה לפנייתכם ויעשה את המרב בכדי להשיב לכם בהקדם.
צלם ים